
Cursus 'Ontwerpen van een WTW-installatie'
Meld u aan voor de cursus op 12 of 28 oktober.
Lees verder
Lekker leven begint met een prima klimaat binnenshuis
Zomer
Als u wel climate control in uw auto laat installeren, waarom dan niet in uw nieuwe woning? Hier bent u wel 10 x langer aanwezig dan in uw auto. Met het klimaatsysteem van Brink kunt u de koelte instellen, met één druk op de knop. Tegelijkertijd ventileert u uw gehele huis automatisch én onzichtbaar. En dat is eigenlijk heel logisch. Immers, ook lucht, zonlicht en koelte nemen geen ruimte in. Dus waarom zou uw klimaatsysteem in huis dat wél doen?
Met Brink Climate Systems heeft u het hele jaar door comfort.
Climate OK.jpg)
Climate OK is een initiatief van Brink Climate Systems om samen met partners te zorgen voor een gezond, energiezuinig en comfortabel binnenklimaat. De realisatie van een Climate OK binnenklimaat begint met het gebruik van producten voor verwarming, ventilatie, koeling en warm water die voldoen aan de hoogste kwaliteitseisen. Het eindresultaat kan echter pas Climate OK zijn en blijven als bedrijven en instellingen, ontwerpers en installateurs en natuurlijk ook de eindgebruikers zich bewust zijn wat een Climate OK binnenklimaat inhoudt en wat ze daarvoor moeten doen en laten. Brink Climate Systems vervult hiervoor binnen Climate OK de rol van kennisinstituut, intermediair en aanjager. www.ClimateOK.nl.
Brink Climate Systems richt zich op ventilatiegroeimarkt in Ierland
Brink Climate Systems is vanaf mei 2010 in Ierland vertegenwoordigd met een eigen verkoopkantoor: Brink Climate Systems Ireland Ltd. De Ierse regering heeft een actieplan opgesteld voor meer energiebesparing en heeft voor nieuwbouw de energetische eisen verhoogd ten aanzien van complete isolatie van de bouwschil en ventilatieoplossingen. Als één van de marktleiders op het gebied van gebalanceerde ventilatie met warmteterugwinning in Europa reden voor Brink Climate Systems zich vroegtijdig in deze groeimarkt te vestigen. Lees verder.
Integratie Innosource met Brink Climate Systems
In 2005 is Innosource B.V. overgenomen door Brink Climate Systems B.V. Na enige tijd is de productie van de Innosource-producten van Lisse naar Staphorst verhuisd. Om te voldoen aan de bredere marktvraag naar ventilatieproducten is besloten vanaf 1 januari 2010 Innosource compleet te integreren met Brink Climate Systems. Lees verder.



