Duurzaamheid loopt als een rode draad door alles wat we doen. Niet alleen in het eindproduct, maar in de hele keten. Van ontwerp en materiaalkeuze tot productie, logistiek en toepassing in de woning.
Daarom hebben we voor de complete Flair-serie en de Ease 200 volledige LCA’s beschikbaar. Deze levenscyclusanalyses geven inzicht in de milieubelasting van onze WTW-toestellen over hun gehele levensduur en helpen installateurs, adviseurs en opdrachtgevers om onderbouwde keuzes te maken. Zo wordt duurzaamheid concreet en meetbaar.
Ook op logistiek vlak zetten we stappen. Met de introductie van een herbruikbare transportbuffer wordt het mogelijk om verpakkingsmateriaal en afvalstromen te verminderen. Minder afval, minder handelingen en een efficiëntere keten van fabriek tot bouwplaats.
Daarnaast bieden we meer flexibiliteit in onze producten. Onze Flair- en Renovent Sky-toestellen zijn af fabriek leverbaar met een standaard warmtewisselaar of een enthalpiewisselaar. Die laatste maakt een condensafvoer overbodig en vereenvoudigt de installatie, wat met name in de renovatiemarkt een pre is. Ook draagt de enthalpie wisselaar, door het deels terugwinnen van vocht, bij aan het comfort in de woning.